Mama i Tata – najlepsi Wychowawcy świata!

Mama i Tata – najlepsi Wychowawcy świata! – ciągle jeszcze słychać hasło skandowane podczas naszego Węgielkowego Święta Rodziny!!! Dobra, rodzinna zabawa, pełen atrakcji festyn, m.in. występy dzieci i młodzieży, manufaktura masek i bransoletek, gry i zabawy sportowe oraz punkt kulminacyjny – bicie Rekordu Polski w jednoczesnym tańcu „Kaczuszek” – tego wszystkiego doświadczyliśmy w minioną sobotę na Bugli w Katowicach.

Było tak, jak zapowiadaliśmy: pięknie, wspólnotowo i hojnie. Bardzo dziękujemy Wam Kochani, za stworzony klimat, wspaniałą zabawę, niezapomniane emocje oraz liczne przybycie – co pozwoliło w liczbie 876 osób ustanowić nowy Rekord Polski w tańczeniu „Kaczuszek” i jednocześnie zebrać 2374 zł, aby wspomóc dzieciaki z naszych mniej zamożnych rodzin. Byliście niesamowici! Jeszcze raz – DZIĘKUJEMY! 

Już tradycyjnie – od pięciu tygodni, powinniśmy uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej naszego Dnia Rodziny… dlatego nie odpuszczamy i mówimy do zobaczenia za rok, w jeszcze większym składzie i biciu rekordu…”