Dzień Mamy w Kuźnicy!

W życiu szkoły dla chłopców są dni ważne i ważniejsze 🙂 Do tych ostatnich należy z całą pewnością Dzień Mamy. Wówczas cała szkoła hucznie świętuje to wyjątkowe wydarzenie, zapraszając najmilszych gości – Drogie Mamy uczniów. W tym roku każda z klas przygotowała zarówno występ artystyczny, jak i warsztaty, w czasie których powstawały prawdziwe, prezentowe „cuda”. Nie można było zliczyć uścisków, całusów, kwiatów i wzruszeń. Cieszymy się ogromnie,

 

Drogie Mamy, że znalazłyście czas tego dnia, aby być w szkole z synami i składamy szczere podziękowania słowami Evangelium vitae:

„Ten heroizm dnia codziennego obejmuje milczące, ale niezwykle płodne i wymowne świadectwo‚ tych wszystkich heroicznych matek, które bez reszty poświęcają się swoim rodzinom, które cierpią, wydając dzieci na świat, a potem gotowe są podjąć wszelkie trudy, ponieść wszelkie ofiary, ażeby tym dzieciom przekazać wszystko, co mają w sobie najlepszego. (…) Dziękujemy Wam, heroiczne matki, za Waszą miłość niczym nie przezwyciężoną!”