maj
Mom, I'm your fan!

Święto Mamy w Szkole dla Chłopców to czas wyjątkowy. W tym dniu synowie w sposób szczególny chcieli wyrazić swoją ogromną miłość do mamy. Dlatego, tak długo i z troską o najdrobniejsze detale, ćwiczyli poszczególne punktu programu. A znalazły się w nim wpierw występy sceniczne - chłopcy z wielką odwagą i całym sobą :) wyśpiewywali ukochanym mamom piosenki angielskie, recytowali podziękowania by na koniec wręczyć piękne kwiaty.
Po występach zaś, zaprosili Mamusie na część "praktyczną" - w przygotowanych kącikach tematycznych, zorganizowanych razem z ojcami, starali się jak najbardziej umilić czas Ukochanym. Były zajęcia z kaligrafii, szachów, matematyki, angielskiego, zajęcia sportowe, muzyczne a nawet stołówka z kuchnią! Mamy były wprost oczarowane "męską obsługą" i dlatego chętnie zdobywały kolejne "zaliczenia" w przygotowanych kartach pracy :)

Fragment występu chłopców można znaleźć w sekcji Polecamy/Video:

www.kuznica.edu.pl/polecamy.html#video